Sony CP-AB150B Przewód micro-USB 1,5 m

11,99 zł
Brutto Wysyłka 1 dzień roboczy

Przewody firmy Sony o większej średnicy zapewniają wyższą prędkość ładowania. W przypadku zgodnych urządzeń przewody USB firmy Sony obsługują natężenie prądu wejściowego/wyjściowego do 2,4 A – dzięki temu ładowanie jest nawet pięć razy szybsze niż w przypadku innych przewodów.

Ilość

Szybkość transmisji danych do 480 Mb/s – USB 2.0

Korzystaj z najszybszego przesyłu danych do urządzeń USB 2.0 – prędkości do 480 Mb/s.

Trwały i wytrzymały

Przewody USB firmy Sony mają dwukrotnie większą trwałość niż przewody innych marek dzięki dużej średnicy i wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. W ramach testów wykonano 3000 zgięć i 10 000 cyklów połączeń w celu potwierdzenia bezpieczeństwa i niezawodności zarówno w przypadku ładowania, jak i przesyłu danych.

Rdzeń ferrytowy redukuje szumy

Rdzeń ferrytowy zapewnia redukcję szumów elektrycznych i doskonałe przesyłanie sygnału. Korzystaj z pełnej wydajności przewodu, nawet przebywając w pobliżu innych urządzeń, takich jak telewizory czy systemy audio.

Dla szerokiej gamy zastosowań

Wygodne przewody USB o długości 1,5 m lub 3 m doskonale sprawdzają się w biurze, w domu oraz w podróży. Można go używać do przesyłu danych z komputera oraz do ładowania przez złącze USB z zasilaczy sieciowych oraz ładowarek przenośnych i samochodowych.

Zgodny z USB typu A i Micro USB

Można go używać do przesyłu danych między urządzeniami ze złączem USB typu A i urządzeniami ze złączem Micro USB.

WIELKOŚĆ

φ4,2 ±0,1 mm

WAGA

101 g

MATERIAŁ KORPUSU

PVC

WEJŚCIA / WYJŚCIA

2,4 A

SZYBKOŚĆ TRANSMISJI DANYCH

480 Mb/s

CP-AB150B