Odtwarzacz Muzyczny Hi-Res Sony NW-A55L

849,00 zł
Brutto Wysyłka 1 dzień roboczy

Cyfrowy odtwarzacz muzyki, który pasuje do Twojego stylu, z dźwiękiem o wysokiej jakości, wygodnym interfejsem dotykowymi i o konstrukcji klasy premium.

Stylowy i przenośny cyfrowy odtwarzacz muzyki obsługujący dźwięk o wysokiej rozdzielczości, z nową technologią łączności DSEE HX Bluetooth® i LDAC.

Kolor
Ilość

 

Harmonia kolorów

Nowe słuchawki h.ear są dostępne w kolorach idealnie dopasowanych do Ciebie. Doskonale pasują do całego spektrum odcieni i kolorów. Załóż je do swojego ulubionego stroju i zobacz, jak dobrze pasują — harmonia bez wysiłku.

Stylowa, obła konstrukcja

Dzięki obłemu, aluminiowemu korpusowi wysokiej klasy odtwarzacz NW-A50 jest ergonomiczny i wygodnie go trzymać. 

Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, poczujesz się jak w studiu. Wszystkie elementy — od sygnału po głośniki — spaja pasja do muzyki, co sprawia wrażenie, że artysta występuje tuż przed Tobą.

Wzmacniacz S-Master HX™ zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości w najwyższej jakości

Zoptymalizowany pod kątem dźwięku o wysokiej rozdzielczości wzmacniacz S-Master HX™ redukuje zniekształcenia oraz hałas i pozwala cieszyć się wszystkimi niuansami Twojej ulubionej muzyki.

Sztuczna inteligencja DSEE HX analizuje rodzaj utworu

Interpolacja dźwięku jest dodatkowo udoskonalona dzięki nowemu procesorowi DSEE HX, który inteligentnie rozpoznaje instrumentację i gatunki muzyczne. Realizm i dynamika różnych instrumentów oraz ludzkiego głosu charakteryzują się harmonią o wysokiej częstotliwości. Rozpoznając instrumenty i relatywną energię dźwięku, udoskonalony procesor DSEE HX dokładnie odbudowuje dźwięki utracone podczas kompresji cyfrowej, zapewniając maksymalnie wierny dźwięk nawet przy mocno skompresowanych formatach audio.

Trwała konstrukcja z frezowanego aluminium 

Konstrukcja z frezowanego aluminium klasy premium zapewnia niezwykłą wytrzymałość, niską impedancję, czysty i stabilny dźwięk oraz solidne basy.

Najwyższej jakości bezołowiowy lut zawierający złoto

Aby uzyskać bardziej wyrazisty dźwięk i wokale, obwód urządzenia NW-A50 połączono z baterią nowym, wysokiej jakości bezołowiowym lutem z niewielką ilością złota. Wyjątkowa przewodność złota zapewnia absolutnie minimalną możliwą utratę sygnału.

Płytka drukowana ze złotą płytką daje mocny bas

Płytki oraz sprężyny stykowe w modelu NW-A50 łączą bezpośrednio płytkę drukowaną z obudową z frezowanego aluminium i są pokryte złotem. Pozwala to generować mocne basy i wyraźne tony średnie.

Dopracowane przyciski

Z łatwością kontroluj muzykę przyciskami bocznymi odtwarzacza NW-A50. Boczne przyciski odtwarzania/pauzy, wyboru utworów i regulacji głośności są tak rozmieszczone i ukształtowane, aby zapewniały łatwą obsługę nawet bez patrzenia. 

LDAC™: technologia transmisji treści audio o wysokiej rozdzielczości

Ciesz się muzyką o wyższej jakości niż z płyt CD dzięki bezprzewodowej transmisji dźwięku przy użyciu technologii LDAC™. LDAC korzysta ze zwykłego połączenia BLUETOOTH®, ale przesyła dźwięk z maksymalną szybkością transmisji danych do 990 kb/s — około trzykrotnie większą niż inne profile audio. W efekcie cieszysz się bezprzewodowym odtwarzaniem dźwięków, które są znacznie bliższe intencji artysty. 

NFC™: nawiązywanie połączenia za jednym dotknięciem

Technologie Near Field Communication (NFC™) i BLUETOOTH® sprawiają, że uzyskiwanie dostępu do muzyki staje się szybkie i proste. Aby rozpocząć bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, wystarczy zbliżyć posiadane urządzenie z technologią NFC™ do urządzenia z serii NW-A50.

Mniej zakłóceń podczas słuchania dzięki cyfrowej redukcji hałasów

Gdy korzystasz z kompatybilnych słuchawek IER-NW500N/NE, cyfrowe osłabianie hałasów oferowane przez serię NW-A50 redukuje dźwięki zewnętrzne z Twojego otoczenia. Mikrofony wbudowane w słuchawki współpracują z cyfrowym osłabianiem hałasów, eliminując niepożądane dźwięki.

Funkcja USB DAC sprawia, że muzyka odtwarzana z komputera brzmi jeszcze lepiej

Wykorzystaj urządzenie z serii NW-A50 jako podłączany do portu USB przetwornik C/A (przetwornik cyfrowo-analogowy), parując go z komputerem PC lub Mac. Po podłączeniu i aktywowaniu za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB urządzenie z serii NW-A50 zastąpi standardowe przetwarzanie dźwięku przez komputer własnym, wysoce dostrojonym, przetwarzaniem sprzętowym. Teraz, niezależnie od tego czy jesteś w domu lub w biurze, w kawiarni, czy w drodze do pracy — zawsze możesz cieszyć się wysoką jakością dźwięku.

Tryb odbiornika BLUETOOTH® nada charakteru muzyce ze smartfona

Wzbogać muzykę o możliwości odtwarzacza NW-A50, przesyłając ją strumieniowo przez Bluetooth® i połączenie ze smartfonem. Twoje ulubione utwory wzbogaci konwersja z formatu cyfrowego do audio oraz interpolacja DSEE HX, a także technologia Vinyl Processor i korektor graficzny.

Dłuższe słuchanie do 45 godzin czasu pracy baterii 

Idealne rozwiązanie dla tych, którzy podróżują codziennie lub słuchają muzyki przez cały dzień. Pełne naładowanie wystarcza na 45 godzin odtwarzania muzyki.

Jeszcze więcej muzyki dzięki kartom pamięci microSD

Rozszerz pojemną pamięć urządzenia NW-A50, dodając kartę microSD – włóż ją do gniazda, by korzystać z niekończących się list odtwarzania i ogromnej biblioteki muzyki w podróży.

Winylowy procesor

Nadaj cyfrowym utworom ciepło i charakter płyt winylowych – raz jeszcze zatrać się w bogactwie melodii i dynamiki ulubionych albumów. Subtelna reprodukcja niskiej częstotliwości rezonansowej, opór ramienia gramofonu i szum powierzchniowy składają się na autentyczne wrażenia przy słuchaniu.

Wybór ustawień korektora i poziomów niestandardowych

Model NW-A50 udostępnia ustawienia korektora, które pozwalają uzyskać brzmienie odpowiadające słuchanej muzyce. Możesz też skorzystać z poziomów niestandardowych, by utworzyć własne brzmienie korektora.

Ekran odtwarzania i nazywanie list odtwarzania w interfejsie

Intuicyjny interfejs odtwarzacza NW-A50 ułatwia odtwarzanie, wyszukiwanie, przewijanie i powtarzanie utworów. Słuchaj ulubionej muzyki tak, jak chcesz, dzięki opcjom na ekranie odtwarzania, które pozwalają łatwo tworzyć listy odtwarzania.

SONY NWA55LN.CEW

Specyficzne kody

ean13
4548736104624
Wymiary i waga Wymiary (szer. x wys. x gł.) Około 55,7 mm x 97,3 mm x 10,8 mm
  Waga Ok. 99 g
Zasilanie Wydajność akumulatora — ciągłe odtwarzanie muzyki MP3 (128 kb/s) / tryb dźwięku otoczenia włączony: Około 30 godz.
  Wydajność akumulatora – ciągłe odtwarzanie muzyki Podane wartości oznaczają szacunkowy czas pracy akumulatora przy ciągłym odtwarzaniu i domyślnych ustawieniach. ,Niewielka ilość energii pobierana jest z akumulatora nawet po wyłączeniu odtwarzacza na dłuższy czas. Czas pracy akumulatora zależy od nastawionej głośności, warunków użytkowania oraz temperatury otoczenia. ,Zużycie akumulatora znacząco wzrasta, gdy włączony jest ekran. Wybór pewnych ustawień jakości dźwięku może sprawić, że czas pracy akumulatora będzie około 70% krótszy.
  Czas ładowania (pełne ładowanie) Ok. 4 godz.
  Czas ładowania (szybkie ładowanie)
  Wbudowany akumulator Zintegrowany akumulator litowo-jonowy
  Ładowanie i zasilanie Zasilanie przez USB (z komputera przez port USB)
Nośnik danych Rozmiar pamięci 16 GB, Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC
Odtwarzanie i wyświetlanie Sposoby wyszukiwania muzyki Wszystkie utwory, Wykonawca, Rok wydania, Listy odtwarzania, Album, Gatunek, Kompozytor, Wysoka rozdzielczość, Ostatnio dodane, Kanały SensMe, Folder
  Tryb odtwarzania muzyki Odtwarzanie losowe, Powtarzanie wyłączone, Powtarzanie 1 utworu, Odtwarzanie wielokrotne, Wszystkie zakresy, Wybrany zakres
  Przeciągnij i upuść TAK
  Rozdzielczość wyświetlacza 7,8 cm, WVGA (800 x 480 pikseli)
  Typ wyświetlacza Kolorowy wyświetlacz TFT z białym podświetleniem LED
  Notatki dotyczące odtwarzania zdjęć
  Tuner FM NIE
  Efekty dźwiękowe 6-pasmowy korektor, DSEE HX, korektor faz prądu stałego, kompresor dynamiki, VPT, ClearAudio+, Clear Phase, Vinyl Processor
  Odtwarzanie dźwięku MP3 (.mp3): 32–320 kb/s (obsługuje zmienną przepustowość (VBR)) / 32, 44,1, 48 kHz
    WMA (.wma): 32–192 kb/s (obsługuje zmienną przepustowość (VBR)) / 44,1 kHz
    FLAC (.flac): 16, 24 bit / 8-384kHz
    WAV (.WAV): 16, 24, 32 bity (Float / Integer) / 8–384 kHz
    AAC (.mp4, .m4a, .3gp): 16–320 kb/s / 8–48 kHz
    HE-AAC (.mp4, .m4a, .3gp): 32–144 kb/s / 8–48 kHz
    Apple Lossless (.mp4, .m4a): 16, 24 bit / 8-384kHz
    AIFF (.aif, .aiff, .afc, .aifc): 16, 24, 32 bity / 8–384 kHz
    DSD (.dsf, .dff): 1 bit / 2,8224, 5,6448, 11,2896 MHz *Odtwarzany jest dźwięk konwertowany do formatu LPCM
    APE (.ape): 8, 16, 24 bity / 8–192 kHz (szybki, normalny, wysoki)
    MQA ( .mqa.flac): Zgodność
  Notatki dotyczące odtwarzania dźwięku Częstotliwość próbkowania może nie być zgodna ze wszystkimi koderami. Nie można odtwarzać plików chronionych przed kopiowaniem. ,Przy pewnych częstotliwościach próbkowania obsługiwane są niestandardowe lub niegwarantowane przepływności. ,Nie można odtwarzać plików o rozmiarze od 4 GB wzwyż (APE: 2 GB). Produkt rozpoznaje źródła dźwięku o jakości lepszej niż CD (44,1 kHz / kwantyzacja 16-bitowa) lub DAT (48 kHz / kwantyzacja 16-bitowa) jako dźwięk o wysokiej rozdzielczości. W przypadku takich źródeł dźwięku pojawia się symbol „HR”. ,Częstotliwości próbkowania powyżej 352,8 kHz są poddawane konwersji w dół.
Trwałość Wodoodporność
Wyjście słuchawkowe (mini jack stereo) Częstotliwość 20–40 000 Hz
  Maksymalna moc wyjściowa (JEITA 16Ω/mW) 35 mW + 35 mW
Wyjście słuchawkowe (standardowy symetryczny jack) Częstotliwość
  Maksymalna moc wyjściowa (JEITA 16Ω/mW)
Oprogramowanie System operacyjny Oryginalny OS firmy Sony
Przypisy Cyfrowe osłabianie hałasów Cyfrowy system tłumienia hałasów Wybierz środowisko NC: W pełni zautomatyzowana funkcja AINC, autobus/pociąg, samolot, biuro
  Tryb USB DAC Zgodność
Podłączanie KOŃCÓWKI Słuchawki: Mini jack stereo
  Możliwości bezprzewodowe System łączności: Specyfikacja Bluetooth®, wersja 4.2
    NFC: Tak
    Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP, AVRCP
    Obsługiwane kodeki (przesyłanie): SBC, LDAC, aptX, aptX HD
    Obsługiwane kodeki (odbieranie): SBC, LDAC, AAC